aboutus

Changsha Qingyulan Commerce And Trade Co., Ltd

Changsha Qingyulan Commerce And Trade Co., Ltd Changsha Qingyulan Commerce And Trade Co., Ltd Changsha Qingyulan Commerce And Trade Co., Ltd
1 2 3
İş türü: Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları: 80~100
Yıllık satış: 1000000-7000000
Yıl kurulan: 2017
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

Qingyulan, özellikle mutfak eşyaları için, on yıldan fazla ahşap ve bambu ürünlerinde uzmanlaşmıştır. Changsha şehrinde, Hunan eyaleti, Çin'de bulunuyoruz.Yüksek kaliteli ahşap malzeme ürünleri tedarik ediyoruz.

 

Geniş bir ürün yelpazesi, kaliteli, uygun fiyatlar ve kişiselleştirme ile ürünlerimiz ABD, Avrupa, Austrlia ve Orta Doğu ülkeleri pazarında yaygın ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Ürünlerimiz, kullanıcılar tarafından geniş çapta tanınmakta ve güvenmektedir ve sürekli değişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilir.Ahşap ve bambu mutfak eşyaları, kaseler, tabaklar ve tabaklar, kaşıklar, çatallar, kesme tahtaları, peynir bıçağı setleri vb.

 

Gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarı için bizimle iletişime geçmek için hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

Geçmiş

El fanı endüstrisinde 15 yıldan fazla deneyim
Ahşap mutfak eşyaları endüstrisinde 10 yıldan fazla deneyim

Hizmet

Anahtar ürünlerimiz Ahşap mutfak gereçleri, ahşap kaseler, tabaklar ve tabaklar, ahşap bardaklar, kaşıklar, çatallar yemek çubukları ve bıçaklar dahil ahşap ve bambu çatal bıçak takımları ve pamuk poşet ambalajından oluşmaktadır.Ve çeşitli ambalaj seçenekleriyle peynir bıçağı setleri... Ayrıca süper multi stil hindistan cevizi kaseleri serisi...

 

 

Ürün malzemeleri akasya ağacı, hindistan cevizi ağacı, kayın ağacı, huş ağacı, abanoz ağacı, kauçuk ağacı, venge ağacı ve bambu gibi çeşitlidir.

 

 

Fabrikamızda bitmiş ürünler için 1500 metrekarelik depo ile 260 'den fazla işçi var.

 

Çin Changsha Qingyulan Commerce And Trade Co., Ltd şirket Profili 0Çin Changsha Qingyulan Commerce And Trade Co., Ltd şirket Profili 1Çin Changsha Qingyulan Commerce And Trade Co., Ltd şirket Profili 2Çin Changsha Qingyulan Commerce And Trade Co., Ltd şirket Profili 3

 

 

Düşünceli müşteri hizmetlerini ve kalite güvencesini destekleyin.Hindistan cevizi ağacı ürünleri için Europe AP 2002 test raporumuz var.Memnuniyetiniz her zaman bizim peşinde!

 

 

Ekibimiz

Özellikle mutfak eşyaları için ahşap ve bambu ürünlerinde uzmanız.Fabrikamızda bitmiş ürünler için 1500 metrekarelik depo ile 260 'den fazla işçi var.Ürünlerimiz ABD, Avrupa, Austrlia ve Orta Doğu ülkeleri pazarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

İletişim bilgileri